Наталія Поліщук
 

Find a Contact


Директор, Голова офісу
Advent International Ukraine LLC, Kiev
Розпочав роботу в Advent 2008

Tel:

+38 (067) 659 60 60

Досвід роботи

Наталія Поліщук почала працювати в Advent у 2007 році. На сьогоднішній день Наталія має більш ніж 15-річний досвід роботи у галузі прямих інвестицій у регіоні Центральної Європи.

 

До роботи в Advent Наталія була партнером і віце-президентом Delta Private Equity Partners, провідного у Росії фонду прямих інвестицій з капіталом у $500 мільйонів. Під час роботи в Delta вона уклала низку інвестиційних угод і виходів з них, включаючи продаж «Национальной кабельной сети» компанії «Базовый Элемент»; продаж роздрібної мережі Spar Middle Volga - «Перекрестку»; інвестицію у «КомпьюЛинк», провідного російського системного інтегратора; «Вещь», роздрібну мережу магазинів одягу; Prime Foods, мережу магазинів з продажу сендвічів; та інші. Нещодавно під її спів-керівництвом була здійснена інвестиція у клініку ІСІДА (Україна).

 

З 1995 по 2001 рік Наталія Поліщук працювала у Києві у Western NIS Enterprise Fund (фонді прямих інвестицій, що управляється Horizon Capital), де брала участь у здійсненні інвестицій у споживчий та виробничий сектори.

 

Кваліфікація

Наталія отримала ступінь магістра з ділового адміністрування у бізнес-школі Гарвардського університету. До цього вона отримала диплом бакалавра у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Сектор спеціалізації:

Наталія Поліщук

Керівництво

Поточний:

Ісіда

Language


Ukrainian - English